Głowica termostatyczna Bluetooth

głowica termostatyczna do grzejników

Głowica termostatyczna bluetooth pozwala na pełne zoptymalizowanie temperatury pomieszczeń i dostosowanie ich do potrzeb użytkowników. Jednocześnie optymalizacja okresów ogrzewania, jakie umożliwia głowica termostatyczna daje użytkownikom możliwości znacznej oszczędności funduszy ponoszonych na ogrzewanie ale również oszczędność czasu, co jak wiemy w obecnym świecie, również ma wymierne przełożenie na pieniądze.

Głowica termostatyczna Bluetooth

Głowica termostatyczna bluetooth obsługiwana jest zadalnie przez intuicyjną aplikację Vastra, dedykowaną urządzeniom firmy Vastra. Chcąc połączyć się z głowica poprzez smartfona można skorzystać z opcji obsługi przez Androida lub system iOS. Aplikacja umożliwia bardzo łatwą konfigurację urządzenia, która bez problemów możemy przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności wzywania fachowca.

głowica termostatyczna bluetoothUrządzenie to pozwala na bieżącą, inteligentną regulację temperatury ogrzewania. Dzięki aplikacji możemy dokonywać tego zdalnie będąc w domu, lub z dowolnego innego miejsca na ziemi. Jedynym warunkiem jest oczywiście dostęp naszego smartfona do sieci wi fi. Głowica pozwala nam, jako użytkownikom na stworzenie harmonogramu pracy, dopasowanego do trybu dnia. Maksymalny czas na jaki możemy ustalić założenia grzewcze to tydzień czasu, ale poszczególne dostępne tryby pracy głowicy znacznie ułatwiają nam przedłużenie ustawień. Zasadniczo głowica termostatyczna bluetooth daje nam do dyspozycji trzy tryby pracy: ręczny, w pełni dopasowywalny do zmieniającego się stylu życia, automatyczny, idealny dla osób z poukładanym trybem życia oraz wakacyjny. Dodatkowo głowica termostatyczna ma możliwość włączenia trybu ECO oraz inteligentnej funkcji otwartego okna.

Głowica na bluetooth firmy Vastra została opracowana jako niewielkie i nierzucające się w oczy urządzenie. Uniwersalny design sprawia, iż głowica nie razi w dowolnym wystroju wnętrz, dopasowując się idealnie do tła. Na plus należy zaliczyć również bardzo cichą pracę urządzenia.